TULOKSET

Yleinen kajakki/avokanootti kaksikko

Joukkue                              nimet                                                        pisteet

 

1. Korvenpojat                    Pasi Kyheröinen, Antti Huovinen                 102               

2. MeVi                               Juho Salonen, Juho Strömmer                    101

3. Pihamatit                        Pia Nyman. Juhamatti Listala                       99

4. Kilon Kipinät                   Mika Muhonen, Tuomo Muhonen                 97

5. Piirakkalaakson pojat    Jarmo Kohonen, Petter Sairanen                  88

6. Kirkkonummen melojat  Joonas Ahola, Venla Ahola                           88

7. MTI-95                           Jarkko Kippo, Seppo Porkka                         88

8. Hymyssäsuin                 Jouko Mäkinen, Jarmo Sulopuisto                87

9. Team Ketunlenkki          Jesse Lindholm, Tuomas Pelkonen              83

10. Melamursut                 Lauri Rantaniemi, Ville Kukko                       82

11. Takamaan Toivot         Outi Tikkala, Markku Talka                            70

 

Retkisarja kajakki/avokanootti yksikkö tai kaksikko

 

1. Nestori ja Miikkulainen      Teijo Haapakoski, Satu Puranen                 86

2. Sivuluisu                           Heimo Hänninen, Saila Pajari                      85

3. Erätorkut                          Hanna Kuosa, Lasse Keltto                          85

4. Ankka                               Tomi Tirronen, Suvi Tirronen                        82

5. Amatöörit Erätowerit         Tiina Riikonen, Liisa Rantala                       82

6. Dynaaminen duo              Matti Pokkinen, Maija Pokkinen                   81

7. Merisaukko                       Ville Viikari, Meri Viikari                               75

8. Trexpert Adventures        Jani Kanninen, Janne Aikoma                      74

9. ElVi                                  Elisa Nieminen, Visa Nieminen                     71

10. Team Ulla                      Heli Lankinen                                                70

11. Voimakarhut                  Sauli Sillanmäki, Ville Kari                             53

 

Nuorten kajakki/avokanootti kaksikko

 

1. Silvis Homines                  Olli-Matti Harve, Touko Johtimo                  84

 

Naisten kajakki/avokanootti kaksikko

 

1. Puha-Pate                        Teija Parkkinen, Hannele Pulkamo               91

2. Luja pyrintö                       Kaisli Syrjänen, Pauliina Aarnio                   85

3. Lohjan Viikarit                   Heidi Stenius, Jonna Kankaanpää               81

4. Parpiikaa                          Mervi Auvinen, Aili Laukkanen                     71

5. Pärskijät                           Sari Heikkilä, Kristiina Laaksonen                64

PDF-tiedostoYhteenveto pisteistä tehtävittäin.pdf (533 kB)
Kunkin joukkueen rastikohtaiset pisteet
Yleinen kajakki/avokanootti kaksikko
Retkisarja kajakki/avokanootti yksikkö tai kaksikko
Nuorten kajakki/avokanootti kaksikko
Naisten kajakki/avokanootti kaksikko